Policja szukała zaginionego 61-letniego mężczyzny

Czwartek, 15 Wrzesień 2011

Przedwczoraj, o godz. 16.00 wejherowska komenda została powiadomiona przez troje uczestników grzybobrania o zaginięciu ich 61-letniego towarzysza, mieszkańca Gdyni. Obawiali się o jego zdrowie, gdyż na wskutek przebytej choroby, miał ograniczoną możliwość poruszania się.

W poszukiwaniu grzybów wyruszyli o 07.00 na teren gm. Linia. Po godz. 13.00 zatrzymali się w lesie, przy miejscowości Niepoczołowice. Umówili się na zbiórkę o godz. 15.00, lecz 61-latek nie stawił się o  czasie. Odczekawszy 30 min, zaczęli go poszukiwać. Gdy to nie przyniosło efektu, powiadomili o zdarzeniu Policję.

Dyżurny wejherowskiej komendy wysłał na miejsce patrole będące w  jego dyspozycji oraz powiadomił inne służby. Łącznie na miejscu, w  Niepoczołowicach, zebrało się ponad 40 osób, w tym 7 policjantów, którzy zaczęli przeszukiwać okoliczne lasy.

Ok. godz. 20.00, gdy zapadły ciemności uniemożliwiające skuteczne poszukiwania, przerwano akcję. Wszyscy się rozjechali, gdy do Policji dotarła wiadomość, iż 61-latek sam dotarł do miejsca zamieszkania.

Jak się ustalono, zagubił się i na pieszo dotarł do Sierakowic, a stamtąd PKS-em, przez Kartuzy, do Gdyni.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020