Policjanci z Rumi zatrzymali na gorącym uczynku 33-latka, który włamał się do sklepu

Piątek, 27 Czerwiec 2014
Rumia

Policjanci z Komisariatu w Rumi zatrzymali na gorącym uczynku 33-latka, który włamał się do jednego ze sklepów, dodatkowo niszcząc znajdujące się wewnątrz rzeczy. Jego łupem padły artykuły alkoholowe oraz tytoń. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i dzisiaj zostanie przesłuchany. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Uszkodzenie mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy nawet do 5 lat.

Dzisiejszej nocy funkcjonariusze prewencji z Rumi patrolujący miasto zatrzymali na gorącym uczynku mieszkańca powiatu wejherowskiego, który włamał się do miejscowego sklepu. Mężczyzna najpierw zbił szybę, a następnie wszedł do środka, skąd zabrał alkohol i tytoń. Znajdując się w sklepie, zrzucił regał, potłukł szklane rzeczy. Policjanci złapali go podczas próby wydostania się na zewnątrz razem z ukradzionymi produktami. Trwa wycena strat zniszczenia mienia przez właściciela sklepu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za zniszczenie mienia grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020