Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego pięcioma listami gończymi

Piątek, 4 Październik 2013
Małe Trójmiasto

Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu wejherowskiego, który przez ostatni rok ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 34-latek poszukiwany był za kierowanie w stanie nietrzeźwości i naruszenie sądowych zakazów. Policjanci z Zespołu Poszukiwań Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali mieszkańca powiatu wejherowskiego w Gdyni. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie 5-ciu listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Wejherowie. Zgodnie z wydanymi wyrokami najbliższe 3 lata spędzi w areszcie. 

Kryminalni wiedzieli, że ukrywający się 34-latek wielokrotnie zmieniał miejsce swojego pobytu. Podejrzewali, że przebywa poza terenem powiatu wejherowskiego. Funkcjonariusze przypuszczali, że może przebywać na terenie Gdyni, zaczęli weryfikować różne informacje, aż trafili na ślad poszukiwanego - został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie Gdyni, w pokoju, który wynajmował.

Mężczyzna był zaskoczony, kiedy mundurowi zapukali do jego drzwi. Przeprowadzone sprawdzenie w policyjnych systemach potwierdziło tożsamość poszukiwanego. 34-latek został zatrzymany i doprowadzony do Aresztu Śledczego w Wejherowie, gdzie odbędzie wyroki za wcześniej popełnione przestępstwa.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020