Power jump - energetyczny trening w Tiger Gym Wejherowo

Czwartek, 17 Kwiecień 2014
Wejherowo

Power Jump trening na trampolinach, który daje niesamowite efekty i dużo zabawy, jest idealną formą aktywności dla wszystkich, którzy od ćwiczeń oczekują maksymalnej efektywności. Dynamiczna muzyka, energetyczna choreografia i profesjonalny instruktor – to nowe zajęcia prowadzone w Tiger Gym przez Olę Szlagę. W Polsce jest zaledwie dziesięcioro instruktorów, którzy prowadzą tego typu treningi.

Power Jump to bezpieczna forma ćwiczeń, która nie obciąża stawów, a jednocześnie wzmacnia mięśnie. Oprócz poprawy krążenia trampolina wpływa także na układ oddechowy oraz pozwala na skuteczną pracę nad równowagą.

Osoby, które choć raz spróbowały tej formy treningu szczególnie cenią sobie atmosferę zajęć  i podkreślają, że to rewelacyjny sposób na pozbycie się stresu i napięcia związanego z codziennymi obowiązkami.

  • Najprostsza definicja Power Jump to modelowanie sylwetki w czasie tańca na trampolinie – mówi instruktorka Power Jump Ola Szlaga z Tiger Gym Wejherowo - Zajęcia Power Jump składają się z mniej lub bardziej skomplikowanej rozgrzewki na batutach, czyli trampolinach. Do treningu można włączyć w zależności od upodobań – hantelki, sztangi, wszystko co urozmaici ćwiczenia. W rytmie dynamicznej, aktywizującej muzyki, podczas jednego treningu można spalić nawet do 600 kalorii. Program Power Jump jest tak opracowany, by modelować wszystkie punkty ciała, wzmacniając biodra, uda, brzuch i pośladki. Kluczem do sukcesu jest niezwykły dynamizm Power Jump, który podnosi nasze tętno do poziomu, na którym organizm swobodnie przechodzi do redukcji zbędnych wałeczków tłuszczu. Gorąco polecam te treningi – dodaje Ola Szlaga.
Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020