Powiat Wejherowski: Idealna suknia ślubna

Wtorek, 4 Grudzień 2012
Małe Trójmiasto

Większość z kobiet będąc małą dziewczynką marzyła, aby chociaż na chwilę stać się księżniczką. Ślub to idealna okazja, aby w pewnym stopniu spełnić swoje pragnienia i na ten jeden dzień zmienić się w królewnę z bajki. Aby tak się stało niezbędna jest wyjątkowa i niepowtarzalna suknia .

Suknie ślubne

Dziesiątki salonów, setki modeli, tysiące opinii - z takim wyzwaniem musi się zmierzyć przyszła Panna Młoda. Zanim jednak wyruszy na podbój salonowych przymierzalni musi zastanowić się nad budżetem. Jak wiadomo w wielu przypadkach takie pojęcie dla kobiet po prostu nie istnieje i wszystko odbywa się na zasadzie impulsu. Gdybyś jednak należała do tej mniej licznej grupy pamiętaj, że do sukni dokupuje się buty, biżuterię, welon, no i bieliznę.

Prawdopodobnie przesąd o tym, że narzeczony nie może zobaczyć swojej wybranki w sukni przed ślubem wymyślili sami panowie. Wyobraźcie sobie minę mężczyzny, który w 28 salonie z kolei musi odpowiedzieć na pytanie: i jak ci się podoba?

Przy wyborze suknie dużą rolę odgrywa wiele czynników jak choćby pora roku w jakiej odbędzie się ślub, sylwetka, czy karnacja. Obsługa w salonie oczywiście powinna doradzić ci jak najlepiej, jednak zawsze warto mieć ze sobą bliską, zaufaną osobę. Czasem lepiej usłyszeć kilka gorzkich słów, niż później być rozczarowaną. W swojej wymarzonej sukni masz w końcu przetańczyć całą noc i czuć się komfortowo.

A może by tak uszyć suknie?

Co raz więcej Panien Młodych decyduje się na szycie sukni w salonach krawieckich specjalizujących się w modzie ślubnej. Jest to bardzo dobra opcja dla wymagających, ale i cierpliwych kobiet. Szycie sukni oczywiście niesie zawsze jakieś ryzyko, w końcu nie widzimy końcowego efektu. Plusów jest jednak sporo, ponieważ oprócz idealnie dobranego fasonu, otrzymujesz jedyną i niepowtarzalną suknię, której nie ma w żadnym katalogu.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020