Pozostało 12 dni do składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego w Wejherowie

Poniedziałek, 16 Luty 2015
Wejherowo

Mija półmetek składania wniosków w ramach pierwszego wejherowskiego Budżetu Obywatelskiego.Obserwujemy spore zainteresowanie Budżetem Obywatelskim, jest dużo telefonów i pytań od wejherowian. O ile sama idea budżetu obywatelskiego jest prosta, o tyle procedura jego przeprowadzania wymaga jednak spełnienia kilku podstawowych założeń.

Pierwsza edycja Budżetu Obywatelskiego w Wejherowie to pilotażowy projekt, który ma na celu sprawdzenie, czy budżet obywatelski zyska zainteresowanie mieszkańców.
Składając projekt należy jednak pamiętać, że rozpatrywane będą te propozycje projektów, które zostaną dokładnie opisane w formularzu wniosku, podana zostanie szacunkowa wartość i lokalizacja. Wszystko po to, aby było wiadomo, co ma być zrealizowane, jakie jest oczekiwane mieszkańców.

Formularz wniosku wraz z załącznikami jest dostępny na stronie internetowej i w Urzędzie Miejskim. Warto podkreślić, że zgłoszony projekt wymaga poparcia potwierdzonego podpisem przez co najmniej 50. mieszkańców mających ukończone 16 lat.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020