Przygotowania Rafała Karcza do Mistrzostw Polski Służb Mundorowych trwają

Niedziela, 9 Czerwiec 2013
Wejherowo

Niedawno pisaliśmy o objęciu sponsoringiem przygotowań Rafała Karcza do I Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. Dziś potwierdzamy, że umowa sponsorska między zawodnikiem a naszym serwisem została podpisana.

Śmiało można powiedzieć, że m.in. serwis male-trojmiasto.pl korzystną umową sponsorską przyczynił się do powrotu Rafała Karcza do walki. Już 28 czerwca Rafał Karcz wyruszy walczyć o medal Mistrzostw Polski. Reprezentować będzie Miasto Wejherowo oraz wejherowską Straż Miejską, której jest Funkcjonariuszem od 2009 roku. Obecnie trwają przygotowania do tych zmagań.

  • Trenuję 4 razy w tygodniu, tak jak pozwala mi na to mój czas. Są to przeważnie treningi biegowe, szybkościowe oraz techniczne. Na poprawę wytrzymałości i siły nie ma już zbytnio czasu. Będę polegał na swoim doświadczeniu, szybkości i technice. Mam nadzieję, że starczy to na medal podczas Mistrzostw, gdyż bardzo mi na tym zależy.- powiedział Rafał Karcz.

Przypomnijmy, że w dniach 29 i 30 czerwca odbędą się w Rzeszowie I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kickboxingu. Jak się dowiadujemy, podczas tego turnieju nie będzie łatwo, gdyż swój udział w tych zawodach zapowiedzieli inni znani kickboxerzy, którzy na co dzień pełnią służbę w mundurze.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020