Przygotuj sie do jesiennych wystawek

Niedziela, 19 Wrzesień 2010

Już od 1 października w Rumi odbędzie się jesienna akcja zbiórki odpadów wielkogabarytowych, która zostanie przeprowadzona w miesiącu październiku (za wyjątkiem firmy Metalpol, która przeprowadzi zbiórkę odpadów 30 września i 7 października).

Odpady wielkogabarytowe na terenach zabudowy jednorodzinnej winny być wystawione przed posesję, a w rejonach zabudowy wielorodzinnej do podstawianych w tym celu kontenerów lub przy pergoli śmietnikowej.

Terminy odbioru odpadów wielkogabarytowych są zgodne z dniami wyznaczonymi na odbiór odpadów segregowanych przez firmę, z którą mieszkaniec ma podpisaną umowę na odbiór odpadów komunalnych.

Niepotrzebne sprzęty należy wystawić w sposób nie utrudniający ruchu pieszym i pojazdom. Jednocześnie zwracamy uwagę, iż zbiórka odpadów będzie odbywała się od godzin porannych wyznaczonego dnia i sprzęty wystawione później nie zostaną już zabrane. Wskazane jest więc wystawianie odpadów dzień wcześniej, nie później jednak niż do godz. 7-ej dnia, w którym przeprowadzana jest zbiórka.

Możemy wystawiać:

- zużyty sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki, pralki, kuchenki, piecyki, armatura sanitarna, odkurzacze), meble,

- sprzęt elektroniczny (radia, telewizory, komputery),

- stolarkę budowlaną,

- opakowania i inne materiały o dużych rozmiarach.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020