Rafał Karcz na zawodowym ringu

Niedziela, 3 Styczeń 2010

Rafał Karcz z Wejherowa, 27 lutego wystąpi na zawodowej Gali Kickboxingu full kontakt w Ełku. Będzie to walka, która utrze drogę do walki o zawodowe Mistrzostwo Polski full kontakt. Jeśli Rafałowi uda się wygrać, zawalczy o Zawodowe Mistrzostwo Polski.

Przeciwnik lutowej walski nie jest jeszcze znany, ale prawdopodobnie będzie to zawodnik z Lublina lub z Brzezin. Walka zakontraktowana jest na 3 lub 4 rundy po 2 minuty, w kat. wagowej do 54 kg.

Do zawodowej walki Rafałowi pomaga się przygotować Gminny Ośrodek Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie, który udostępni Rafałowi salę treningową na czas przygotowań, a także w miarę potrzeb siłownię oraz Instruktor Mateusz Zieliński, który będzie przygotowywał Rafała od strony wytrzymałości specjalnej oraz siły. Trwają poszukiwania odnośnie odpowiedniego sparingpartnera.

Rafał szuka Sponsorów, którzy wspomogą jego przygotowania do tej walki oraz jeśli uda mu się wygrać to również do walki o zawodowe MP w niedalekiej przyszłości. (chodzi o zakup sprzętu, odżywek, odnowę biologiczną itp.)

Rafał zaczyna przygotowania już jutro. Ma zaplanowane wieczorny trening w Luzinie. Średnio będzie trenował 2 razy dziennie. Oprócz treningów, Rafał musi  też pilnować limitu wagowego do 54 kg, co oznacza, że musi zgubić 4 kg. Limit planuję uzyskać najpóźniej do 20 lutego i go utrzymać. O szczegółach odnoście walki Rafał będziemy informować na naszym portalu.

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020