Rumia: Odkryj letnie smaki na jarmarku

Wtorek, 27 Czerwiec 2017
Rumia

Letnie jarmarki mają swój niezwykły urok. Oryginalne wyroby rękodzielnicze i zapach zdrowej, naturalnej żywności przywołują na myśl beztroski czas wakacji spędzanych na wsi. Warto zacząć urlop właśnie w takim słonecznym nastroju i poszukać letnich inspiracji na jarmarku, który odbędzie się od 29 czerwca do 2 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

Czas wakacyjnego wypoczynku sprzyja rozmyślaniom na temat tego, jak zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Coraz częściej słyszymy, że kluczem do harmonii ciała i ducha jest m.in. zdrowa dieta, oparta na naturalnych składnikach oraz produktach pochodzących od lokalnych producentów i rolników. 

Na jarmarku, który odbędzie się od 29 czerwca do 2 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, każdy znajdzie coś siebie. Chrupiące pieczywo na zakwasie, smaczne, naturalne wędliny i sery oraz szeroki wybór miodów od pszczelarzy z lokalnych pasiek, zachwycą niejednego konesera smaku. Z kolei na wielbicieli tradycyjnego rękodzieła czeka oryginalna biżuteria i artystyczne ozdoby.

Jarmark Cuda Wianki odbędzie się od 29 czerwca do 2 lipca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. W czwartek, piątek i sobotę będzie czynny od 9.00 do 21.00, a w niedzielę od 9.30 do 20.00.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020