Samorządowcy na regatach w Pucku

Środa, 22 Czerwiec 2011

W sobotę, 26 czerwca 2011r. samorządowcy z  naszego regionu będą mieć okazję do wyjątkowego spotkania. W tym dniu, na wodach Zatoki Puckiej odbędą się bowiem Samorządowe Regaty Województwa Pomorskiego. Organizatorem zawodów jest Harcerski Ośrodek Morski w Pucku. Uczestnikami mogą być nie tylko zapaleni i doświadczeni żeglarze, ale także sympatycy żaglowania.
Zatoka Pucka jest akwenem, na którym równie dobrze mogą zaprezentować się doświadczeni żeglarze, jak i początkujący. Pozwala na to położenie i  charakterystyka zatoki.

Szczególnie serdecznie zaprasza do udziału w tej imprezie wieloletni żeglarz, jakim jest Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego. Celem regat jest bowiem popularyzacja sportów wodnych, wymiana doświadczeń w zakresie planowanych inicjatywach dla żeglarzy i turystów oraz promocja naszego nadmorskiego położenia i  niewątpliwych korzyści z tego wynikających. Poza tym przyjemność pływania po wodach niezwykle malowniczej Zatoki Puckiej jest nie do przecenienia.

Warto się wybrać do Pucka w najbliższa sobotę, tym bardziej, że chętni mogą się jeszcze zgłaszać swój udział do godz. 10 w dniu zawodów.

Więcej szczegółów (Regulamin regat) - Pobierz

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020