Sprawca pobicia w rękach policji

Czwartek, 24 Marzec 2011

Policjanci z Redy otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Ogrodowej doszło do pobicia osoby. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce i zatrzymali sprawcę. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy, a przy sobie dodatkowo posiadał narkotyki. Noc spędził w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Wczoraj przed godziną 19:00 dyżurny z Komisariatu Policji w Redzie otrzymał zgłoszenie telefoniczne, że na ulicy Ogrodowej ktoś bije przechodnia. Policyjny patrol natomiast udał się na miejsce zdarzenia i po chwili zatrzymał sprawcę. Funkcjonariusze poddali zatrzymanego badaniu alkotestem które wykazało, że miał ponad 2 promile.Ponadto mundurowi podejrzewali, że 26-letni wejherowianin może być pod wpływem jakichś środków odurzających, gdyż jego „dziwne" zachowanie na to wskazywało. Policjanci przeszukali mężczyznę i ujawnili przy nim że posiadał przy sobie amfetaminę.

26-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawienia do lat 3.żródło: KPP Wejherowo

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020