Szymkowiak: Mieszkańcy powiatu wejherowskiego zaufali nam

Sobota, 21 Marzec 2015
Małe Trójmiasto

HZDK Grupa Inwestycyjna to spółka, która od niedawna funkcjonuje na rynku. I już jest rozpoznawalną marką w powiecie wejherowskim. Jak stworzyć firmę funkcjonującą z sukcesem? 

Szybko i profesjonalnie

Na rynku usług mieszkaniowych powstała nisza związana ze sprzedażą nieruchomości zadłużonych lub takich, które właściciele pragną sprzedać w bardzo szybkim tempie. Co więcej, dotychczas w Wejherowie nie było firmy, która w krótkim czasie skupowałaby mieszkania za gotówkę. 

- Nasz sukces to szybkie transakcje dokonywane z pełnym profesjonalizmem. – mówi Prezes grupy inwestycyjnej HZDK – Tomasz Szymkowiak. - Żadna firma funkcjonująca w Wejherowie nie przeprowadza tak szybko transakcji związanych ze sprzedażą nieruchomości. Proces ten jest skrócony do minimum – zazwyczaj wynosi około kilku dni. 

Za nieruchomość zadłużone - płatność gotówką

- Czasem jesteśmy postrzegani jako firma, która pomaga rozwiązać najbardziej palące problemy finansowe. Dzięki prowadzonej przez nas działalności – to jest kupowaniu za gotówkę zadłużonych  nieruchomości – jesteśmy często odczytywani jako ostatnia deska ratunku, która pozwala nie tylko spłacić długi, ale także odzyskać pieniądze zainwestowane już w dom czy mieszkanie. – wspomina Tomasz Szymkowiak, prezes HZDK. 

Klientami firmy są także osoby, którym zależy na szybkiej sprzedaży nieruchomości. Zazwyczaj są to ludzie, którzy pragną sfinalizować transakcje przed wyjazdem za granicę, do innego miasta lub z innych powodów osobistych. 

- Pomimo dość krótkiej historii działalności mamy już za sobą kilka bardzo udanych transakcji kupna – sprzedaży .One ukazują, że nasza firma znajduje uznanie wśród Klientów. – podsumowuje Szymkowiak. 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020