TV Kaszuby: Kiedy poseł Budnik przyjmuje w Wejherowie

Niedziela, 21 Październik 2012

Jerzy Budnik - polski polityk i działacz samorządowy, poseł na Sejm III. IV, V, VI i  VII kadencji - tak rozpoczyna się informacja na temat posła w  internetowej Wikipedii. Mieszkańcy Wejherowa znają i kojarzą Jerzego Budnika jako mieszkańca naszego miasta, który ma reprezentować przede wszystkim ziemię wejherowską jako poseł. Biuro poselskie znajduje się w  centrum miasta tuż koło Ratusza. Jednak wcale nie ułatwia to kontaktu z  posłem...Problem w tym, że przed biurem brakuje informacji o godzinach przyjmowania interesantów przez posła Jerzego Budnika. "Jakieś pieniążki poselskie władza przyjmuje na prowadzenie biura. (...) Nie pierwszy raz tutaj jestem i efekt podobny. Jeżeli jest biuro to rozumiem, że poseł powinien być do naszej dyspozycji, a widać, że nie jest. Oczekiwalibyśmy tutaj informacji o godzinach i dniach przyjmowania interesantów przez sekretarkę lub samego posła." - powiedział Tadeusz z Wejherowa.

Jak poinformowała nas sekretarka biura posła Jerzego Budnika informacja o  godzinach przyjmowania przez posła zainteresowanych mieszkańców była, ale deszcz ją zniszczył. Była to bowiem kartka w tak zwanej koszulce przyklejona na drzwiach. "Była tutaj za koszulką, tylko teraz zamówiliśmy, dlatego, że będzie tutaj też biuro Pana Jarosława Wałęsy i  przygotowujemy wspólnie tablicę.'"- poinformowała nas Alicja Skwarło pracownik biura Jerzego Budnika.

Na stronie internetowej www.budnik.pl w zakładce "biura" także nie zauważyliśmy informacji o godzinach otwarcia. Podany jest tylko adres i numer telefonu. Jak poinformowała nas reprezentantka biura Jerzego Budnika tablica pojawi się jeszcze w  tym miesiącu.

{youtube:iqg9K_HVOVg;600;400;}

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020