UM Reda poszukuje starych zdjęć

Piątek, 24 Luty 2012
Reda

Wydział promocji Urzędu Miasta Reda poszukuje starych zdjęć miasta. Prośba jest kierowana do wszystkich mieszkańcy, którzy mogą udostępnić starych zdjęć z życia naszego miasta, które przedstawiają wydarzenia, miejsca i ludzi z 45- lecia Miasta Redy.

Zobacz również: Lodowisko czynne do niedzieli

Udostępnione zdjęcia posłużą do przygotowania wystawy na Dni Redy 2012 - "45 lat Redy w Fotografii", a następnie będą dostępne w internetowej galerii.

Zdjęcia z opisem miejsca wykonania oraz imieniem i nazwiskiem autora, bądź właściciela można wysyłać e-mailem na adres: promocja@reda.pl ( wielkość pliku min ok. 3 MB w rozdzielczości nie mniejszej jak 300 dpi) lub osobiście dostarczyć do pokoju 23 Urzędu Miasta Redy do Iwony Miklewskiej-Szczygieł - Stanowisko ds. Promocji i Rozwoju.

Po wykorzystaniu, zreprodukowane (zeskanowane) zdjęcia oryginalne będą zwracane właścicielowi.

Udostępnienie fotografii do "Wystawy" jest równoznaczne z oświadczeniem Mieszkańca, że przysługują mu nieograniczone autorskie prawa osobiste i majątkowe do tych fotografii i że ponosi on wszelką odpowiedzialność za złamanie tych praw. W przypadku gdy na zgłaszanych zdjęciach widnieją rozpoznawalne osoby Mieszkaniec jest zobowiązany uzyskać zgodę tych osób na opublikowanie i publiczną prezentację fotografii oraz na żądanie Urzędu przedstawić taką zgodę na piśmie.

Zobacz również: Oscary 2012 w rumskim Multikinie

Udostępnienie fotografii do "Wystawy" jest równoznaczne z udzieleniem przez Mieszkańca zgody na prezentowanie udostępnionych fotografii na stronie internetowej należącej do przygotowujących wystawę: Urzędu Miasta Redy (www.reda.pl) oraz dwóch redzkich Stowarzyszeń: Kunszt (www.kunsztreda.pl) oraz Nadmorska Grupa Fotograficzna (www.nadmorskagf.pl). Zdjęcia trzeba  dostarczać do 16 - go kwietnia 2012. Na stronie UM Reda znajduje się formularz dotyczący zgody na wykorzystanie zdjęć, który należy wypełnić.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020