W Redzie trwają próby do nowego spektaklu muzycznego

Piątek, 12 Marzec 2010

W Redzie trwają próby do nowego spektaklu muzycznego napisanego na podstawie jednego z opowiadań cyklu "Opowieści z Narnii " pt: "CZARNO TO WIDZĘ". Realizatorzy i młodzież ciężko pracują nad aktorstwem, tańcem oraz nad partiami wokalnymi spektaklu. Występująca młodzież cały czas uczy się prawidłowej dykcji, emisji, aktorstwa, tańca z profesjonalnie podchodzącymi do tych zagadnień realizatorami.

Postanowiliśmy urozmaicić zajęcia oferując kolejne warsztaty: z emisji głosu, która potrzebna jest nie tylko, aby prawidłowo śpiewać, ale także by prawidłowo mówić, co dla aktora jest sprawą najważniejszą! Zaprosiliśmy na próby młodego, uzdolnionego i wykształconego śpiewaka operowego - MICHAŁA KUŹMA by poprowadził zajęcia dotyczące prawidłowego oddechu, postawy, emisji i wielu zagadnień dotyczących pracy na scenie. Podzielił się on również z nami własnym doświadczeniem, co dla nas realizatorów oraz młodych aktorów było bardzo cenne.

Szczegóły dotyczące spektaklu, którego premiera przewidywana jest już na 11 kwietnia na stronie internetowej www.spektaklo.prv.pl 

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020