Wakacyjna Liga Orlik w Luzinie

Poniedziałek, 23 Lipiec 2012
Małe Trójmiasto

W miniony weekend odbyła się III i IV kolejka spotkań w  Luzińskiej Wakacyjnej Lidze Orlik 2012. W  grupie rocznik-owo młodszej prym wiedzie Królewska 6, która z kompletem punktów jest na czele tabeli.

Najlepszymi strzelcami i reżyserami gry są Wojewski Krystian, Lesner Kacper. Niewiele gorzej radzi sobie Real, który ma mniej punktów od lidera o 3, ale jeden mecz do rozegrania więcej. Tutaj bramki za bramką strzelają: Kwiatkowski Jakub, Potrykus Maciej, Kierznikowicz Kacper, Murakowski Lukasz i Sikora Krystian. GOSRiT 99 i  GOSRiT Luzino(rocznik 2000) dzielnie walczą ze starszymi chłopakami z 1998 i  solidarnie mają po 9 punktów. Tutaj na uwagę zasługuje mecz GOSRiT Luzino - Teletubisie(drużyna w miejsce ProFan Gościcino), Dawid Gurski i spółka przegrywali mecz już 0:2 aby po końcowym gwizdku cieszyć się ze zwycięstwa 6:3, a strzelcami Gurski Dawid, Mikołaj Bargański x3 oraz Jakub Dragan. Natomiast GOSRiT 99 szturmował bramkę Królewskiej 6 do ostatnich sekund, ale niestety zabrakło czasu i to Królewscy schodzili do szatni w  chwale.

Po zmaganiach młodszych kolegów przyszedł czas na starszych kolegów i jednej koleżanki (Monika Pielowska z Gigantów 95). Tutaj wielkie oczekiwania na hit kolejki Rob Team z FC Biedronka. Na oczekiwaniach się nie skończyło po 5 minutach zachowawczej gry i badaniu przeciwnika FC Biedronka dochodzi do głosu, Bartek Wicki przejmuje piłkę, wykonuje zwód na lewą nogę uderza i piłka ląduje w okienku Rob Team- piękna bramka. Podrażnieni tym faktem zawodnicy Rob Team przejmują inicjatywę i raz po raz marnują sytuacje bramki strzeżonej przez Michała Roickiego. Najaktywniejszy jest Przemek Szur, ale do przerwy 0:0. Po przerwie sprytnym uderzeniem z rzutu wolnego popisuje się Przemek Okoń, mamy 1:1 ale to nie było jego ostatnie słowo. Parę akcji później uderza zza połowy i strzela cudowne "okienko" piłka jeszcze odbija się od poprzeczki i ląduje w siatce bezradnego Michała Roickiego. Bramka ligi! przepiękna!!!

Gdy wydawało się, że wynik już się nie zmieni Patryk Malejki wyrównuje po błędzie obrony, niepilnowany przebiegł dobre 20 metrów i strzelił na 2:2.

W innych meczach nie brakowało również ładnych bramek i  interwencji bramkarskich tutaj na uwagę zasługuje bramkarz walecznej drużyny Lewina Szymon Stenka oraz snajper z Facebook Krzychu Mielke. Podział punktów w meczu na szczycie wykorzystali Giganci 95: Szymon Pieper, Pallach Bartek, Nadolski Marcin, Kleba Paweł i Monika Pielowska wygrali wszystkie mecze ogrywając przy tym osłabiony w sobotę Rob Team. W następny piątek kolejne emocje na które serdecznie zapraszamy!

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020