Warcholak wypożyczony do Stomilu! Kusiak i Pietroń zasilą skład wejherowskiego Gryfa

Niedziela, 29 Grudzień 2013
Wejherowo

W ostatnich dniach doszło do kilku zmian kadrowych w wejherowskim Gryfie! Jak widać po działaniach gryfitów, wejherowianie będą walczyć o utrzymanie w II lidze.

Przebywający nie dawno na testach w Zawiszy Bydgoszcz, Marcin Warcholak ostatecznie został wypożyczony do I-ligowego zespołu Stomilu Olsztyn. Warcholak od kiedy przybył na Wzgórze Wolności był podstawowym zawodnikiem II-ligowca. Występował na lewej obronie lub pomocy, a kibice na pewno zapamiętają jego dynamiczne rajdy i celne dośrodkowania. Jesienią Warcholak trzy razy trafił do bramki przeciwnika, w tym raz w meczu Pucharu Polski z Dolcanem Ząbki.

Nowym nabytkiem Gryfa Orlex Wejherowo został wypożyczony z Górnika Łęczna, 22-letni Jacek Kusiak. Były zawodnik Górnika to skrzydłowy, który mimo młodego wieku ma na koncie 18 występów na I-ligowych boiskach. W rundzie jesiennej przebywał na wypożyczeniu w Tomasovii Tomaszów Lubelski, gdzie w 13 meczach strzelił 6 bramek.

Kolejną dobrą wiadomością dla wejherowskich kibiców jest informacja o powrocie na Wzgórze Wolności Łukasza Pietronia. Przypomnijmy, że Pietroń był jednym z podstawowych zawodników z drużynie Gryfa Orlex Wejherowo, która wywalczyła awans do II ligi zachodniej. Po rocznym pobycie okraszonym kontuzją w zespole Bytovii Bytów. Zawodnik wraca do Wejherowa by razem z byłymi kolegami udowodnić, że Wejherowo zasługuje na II ligę.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020