Wejherowo: Przedszkole Mapeciaki – to gwarancja rozwoju Twojego dziecka

Wtorek, 12 Sierpień 2014
Wejherowo

Okres przedszkolny w życiu każdego dziecka jest bardzo ważny. To czas intensywnego rozwoju, który obejmuje nie tylko płaszczyznę intelektualną, ale także społeczną oraz emocjonalną. Wszyscy mamy świadomość, że tempo tego rozwoju w dużej mierze zależy od atmosfery i środowiska w jakim dziecko się wychowuje, w jakim wzrasta.

Niebagatelną rolę odgrywa tu zaufanie, stanowiące podwaliny do poczucia bezpieczeństwa, które warunkuje dalszy rozwój dziecka. Staje się oczywistym, że bezpieczne i pełne pozytywnych bodźców otoczenie budzi w maluchu potrzebę doświadczania, a ono z kolei intensyfikuje tempo rozwoju naszej pociechy.

Nie można się więc dziwić rodzicom, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju i szukają przedszkola, które daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również hołduje wzorcom w duchu, których staramy się wychowywać naszego małego przedszkolaka.

Zresztą świadomość, że oddajemy nasze dzieci pod opiekę profesjonalistom, którzy z pasją 
i w rodzinnej atmosferze oraz w komfortowych warunkach dbają o ich rozwój, buduje również nasze poczucie bezpieczeństwa, a także satysfakcję, że jest miejsce, które pomaga wychowywać nasze dziecko zgodnie z zasadami, które są dla nas ważne.

Pytanie, czy jest takie miejsce? W Wejherowie na pewno!evsmash-1407860263-przedszkole-mapeciaki

Mapeciaki to nowe, ale przede wszystkim nowoczesne i pierwsze w Wejherowie niepubliczne przedszkole o profilu sportowym, położone w cichej i zielonej części miasta. Co ważne znajduje się niedaleko centrum, co również stanowi o jego atrakcyjności.

Wykwalifikowana kadra pracowników to nie tylko gwarancja edukacji na wysokim poziomie, ale również szeroki wachlarz zajęć sportowych i korekcyjnych.

Priorytetem właścicieli Przedszkola Mapeciaki jest kształtowanie charakteru młodych ludzi, podsycanie pasji, wpajanie podstawowych wartości, które ułatwiają życie w społeczeństwie.

Praca kadry ma głównie na celu edukację i rozwój szeroko pojętych umiejętności sportowych. Podstawą jest atmosfera motywacyjna, skierowana na wspólny cel – rozwój dzieci w ciepłej atmosferze oraz budowanie świadomości, iż sport stanowi bardzo ważny aspekt życia każdego człowieka.

W kształtowaniu sportowego ducha małych podopiecznych przedszkola pomagają gwiazdy sportu, które są gośćmi spotkań organizowanych przez wejherowską placówkę. Konsekwencji i realizacji założeń sprzyjają nie tylko czynniki ludzkie, ale wiele innych, które stanowią doskonałe uzupełnienie i potwierdzenie profesjonalizmu, który buduje nową jakość.

To między innymi duże i przestronne sale, których nowoczesne oraz niezwykle barwne wyposażenie działa na wyobraźnię, a w konsekwencji na rozwój naszych pociech. Łazienki i korytarze, których kolorowe ściany są przyczynkiem do pojawienia się uśmiechu nie tylko na twarzy dzieci, ale także każdego dorosłego gościa tego wyjątkowego miejsca.

Jakby tego było mało, przedszkole posiada własną salę gimnastyczną o powierzchni 85 m2, a także największy w Wejherowie własny ogród z placem zabaw, piaskownicą, a w okresie letnim – z dmuchanym basenem.

Wszystko to po to, by stworzyć komfortowe warunki dla rozwoju każdego dziecka w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Choć trzeba nadmienić, że również bezpiecznej.

evsmash-1407860261-przedszkole-mapeciakiOprócz wszystkich wymaganych zabezpieczeń, władze przedszkola wprowadziły obowiązek posiadania karty magnetycznej, która uprawnia do wejścia i wyjścia z terenu przedszkola.

Rzeczona karta, to gwarancja, że nikt nieupoważniony nie dostanie się  na teren obiektu. Poza tym, dyrekcja przedszkola wymaga pisemnego upoważnienia do odbioru dziecka.

Perspektywa takich warunków do rozwoju dla naszej pociechy jest krzepiąca …

Ktoś zapytałby ile trzeba zapłacić za takie przyjemności (i komfort świadomości). Odpowiemy niewiele! Czesne + wyżywienie to koszt wielkości 500 pln. Trzeba również doliczyć wpisowe obejmujące wyprawkę dla malucha w wysokości 120 pln.

Gdyby ktoś czuł niedosyt, można skorzystać z oferty zajęć dodatkowych.

Mapeciaki, to przedszkole, które ma na celu budowanie przyszłości dla wszystkich podopiecznych, ze szczególnym uwzględnieniem przyszłych, choć na razie małych, inteligentnych sportowców.

Kto dba o przyszłość swojego dziecka powinien skorzystać z oferty tego wyjątkowego przedszkola i … zapisać do niego swoje dziecko

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020