Wejherowo: Uszkodził zaparkowany samochód. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

Wtorek, 16 Lipiec 2013
Wejherowo

Funkcjonariusze wejherowskiej Komendy zatrzymali 38-letniego mieszkańca Gdańska. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenie skody zaparkowanej przy ul. Gdańskiej. Sprawca już niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Na numer alarmowy 112 wczoraj około godziny 15:30 zadzwoniła osoba i  poinformowała, że mężczyzna uszkodził zaparkowany przy ul. Gdańskiej w  Wejherowie samochód. Natychmiast w rejon skierowano załogę mundurowych. Przybyli na miejsce policjanci zauważyli odpowiadającego rysopisowi mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać.  Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę. Zatrzymany był nietrzeźwy, badanie wykazało w jego organizmie prawie promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był poszukiwany w celu ustalenia jego miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Koszalinie.

Jak ustalili funkcjonariusze 38-latek kopnął w klapę bagażnika i spowodował jej wgniecenie. .

Już niebawem 38-letni gdańszczanin usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020