Wejherowscy Tytani wracają na ligowe parkiety

Środa, 9 Listopad 2016
Wejherowo

Szczypiorniści Tytanów Wejherowo wracają do gry. Po trzy tygodniowej przerwie w rozgrywkach ligowych, nadszedł czas na kolejnego przeciwnika. Tym razem do grodu Wejhera przyjadą piłkarze Gwardii Koszalin. To że gra z rywalem będzie niezwykle truda, potwierdza fakt, że wejherowianie jeszcze nigdy w histori nie wygrali z nimi spotkania ligowego.

- Chcielibyśmy zmienić tą niechlubną tradycję i w końcu wygrać z Gwardią. Mam nadzieję, że nastąpi to już w najbliższą sobotę. Zdajemy sobie sprawę,że będzie o to niezwykle trudno, ale wyjdziemy na parkiet z zamiarem pokonania przeciwnika. - powiedział szkoleniowiec żólto – czerwonych, Paweł Paździocha.

Sobotni rywal, w tym sezonie przegrał tylko raz z liderem tabeli, Orkanem Ostróda (30:31) i zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli.  W szeregach gości, na pewno wyróżnia się Jakub Radosz, który w pięciu dotychczasowych spotkaniach strzelił 54 bramki co daje mu średnią prawie 11 bramek na mecz.

- Znamy tego zawodnika i na pewno będziemy chcieli ograniczyć jego poczynania. Pracujemy cały czas nad obroną i nad tym aby nie popełniać głupich błędów które za często się na nas mszczą. Został nam jeszcze prawie tydzień pracy, dlatego myślę, że będziemy dobrze przygotowani do meczu z Koszalinem. - dodaje Paździocha.

Termin spotkania: sobota 12.11.2016 godz. 18.00. Hala ZS nr 1 Wejherowo ul. Śmiechowska 36. Wstęp jak zawsze darmowy.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020