Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe zaprasza na aktywny wypoczynem latem

Sobota, 7 Marzec 2015
Małe Trójmiasto

Sport, rekreacja, turystyka i wypoczynek - pod takimi hasłami organizatorzy dziewątej już z kolei edycji letniego obozu „Fight Zone”, zachęcają do udziału w letnim obozie, który odbędzie się w dniach 5-11 lipca br w oddalonej o  niecałe 200 km Tucholi.

Jak zapowiadają organizatorzy, każdy obóz letni, organizowany przez Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe i Rafała Karcza jest wyjątkowy. Tak będzie też w tym sezonie. Po raz dziewiąty blisko 40-osobowa grupa obozowiczów wraz z kadrą wychowawczą będzie trenować, wypoczywać i zwiedzać okolice Borów Tucholskich. 

- Obecnie na nasz obóz letni zapisanych jest ok. 20 osób. Na dzień dzisiejszy, biorąc pod uwagę, że mamy dopiero marzec, jest to rekordowa ilość chętnych. Dla naszych obozowiczów przewidzieliśmy jedynie 32 miejsca, więc większość jest już zarezerwowana – podkreśla Rafał Karcz, prezes Klubu i organizator letniego wypoczynku od 2007 roku.

Rafał Karcz zanzacza, że obóz letni przeznaczony jest zarówno dla osób trenujących, a także nietrenujących, które planują rozpocząć dopiero swoją przygodę ze sportami walki, lub też dla osób, które chcą po prostu aktywnie spędzić czas. Grupa obozowa podzielona będzie na grupy, więc każdy odnajdzie się w obozowym planie zajęć. Jak się dowiedzieliśmy, oprócz treningów i aktywnego wypoczynku, odbędzie się też parę wycieczek krajoznawczych. 

- Oferta letniego obozu w tym roku jest bardzo bogata. Znajdujemy zarówno czas na treningi – te przede wszystkim, ale także na wypoczynek, relaks oraz turystykę – informuje Karcz

Są jeszcze wolne miejsca na obóz, grupom zorganizowanym oraz rodzinom, Klub proponuje korzystne zniżki, natomiast zawodnicy reprezentacji Klubu mogą liczyć na dofinansowanie ze środków naszego sponsora na ten wyjazd. 

Obozy „Fight Zone” są organizowane od 2007 roku, wzięło w nich udział do tej pory blisko 200 dzieci. Obozowicze gościli w ośrodkach w Jastrzębiej Górze, Pasymiu, Wielu, Białym Borze, Nowęcine, Człuchowie. W roku 2015 kolej na Tucholę, natomiast w roku przyszłym organizatorzy będą obchodzić jubileusz organizacji obozów letnich i odbędzie się X edycja letniego wypoczynku. Oferta obozowa znajduje się na stronie Stowarzyszenia: www.sportwejherowo.pl natomiast informacje obozowe na bieżąco śledzić można na www.facebook.com/fightzone.obozy . Wszystkie osoby, które zainteresowane są udziałem w letnim obozie, odsyłamy do Rafała Karcza, tel. 695 650 914.

 
Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020