Wielki sukces wejherowskiego kina letniego

Piątek, 3 Lipiec 2015
Wejherowo

Pomysł na organizację wejherowskiego kina letniego pod gwiazdami okazał się trafny. To kolejna atrakcja dla mieszkańców i gości przygotowana na lato przez Urząd Miejski w Wejherowie. 

Projekcję filmu pt. „Slumdog milioner z ulicy” obejrzało kilkaset osób. Widzowie, którzy przyszli do Amfiteatru Miejskiego na film nie żałowali tej decyzji i z rozmów wynikało, że przyjdą na kolejne seanse.   

- To jest taka egzotyka. Czuję się, jakbym była kurorcie. Ma to wymiar wakacji - teatr pod gwiazdami, kino pod gwiazdami. Tak jest w Sopocie. Tak jest w Zakopanem. Cieszę się, że jest również w Wejherowie. Przyszła ze mną koleżanka z dziećmi. Myślę, że to dobry pomysł – powiedziała nam jedna z uczestniczek.

- Projekt wejherowskiego kina letniego pod gwiazdami powstał około pół roku temu z potrzeby dzielenia się dobrą kinematografią – mówi Artur Hutnik z Urzędu Miejskiego, główny inicjator i organizator imprezy zapraszając na kolejne projekcje.   

 

 

 

 

W najbliższy czwartek 9 lipca o godz. 21.30 odbędzie się projekcja komedii niemiecko-brytyjsko-amerykańskiej, w doborowej obsadzie aktorskiej.  pt. „Grand Budapest Hotel”.  Zapraszamy.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020