Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Gdynia

Święta zbliżają się wielkimi krokami! To już ostatnia chwila na zaplanowanie i kupienie wszystkich prezentów! Tylko co tu wybrać z morza możliwości? Sklepowe półki wprost uginają się od produktów, lista osób do obdarowania jest dłuuuga, a im dłuższa tym więcej gustów do trafienia! Pozostaje zatem pytanie - czy istnieje taki prezent, który ucieszy każdego? Przekonajmy się!

Idealny prezent na święta to ten, który daje obdarowanemu wiele możliwości - a takim właśnie prezentem jest Karta Podarunkowa Riviery, która otwiera drzwi do zakupów w niemal każdym sklepie na terenie centrum! 

Jak to działa? Karta funkcjonuje w systemie elektronicznej formy płatności prepaid MasterCard. Można nią opłacić zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych znajdujących się na terenie Centrum Riviera, które akceptują płatności MasterCard. Transakcje mogą być dokonywane do momentu wyczerpania środków lub utraty ważności karty. Aktywacja następuje w ciągu 30 minut od dokonania zakupu lub w dowolnym momencie przy pomocy Kodu Aktywacyjnego. Karta jest ważna przez 12 miesięcy od dnia jej zakupu.* 

Istnieją trzy wygodne sposoby zakupu kart:

  • stacjonarnie w Centrum Riviera w Punkcie Info, 
  • w kartomacie (czyli specjalnej maszynie do sprzedaży kart), znajdującym się tuż przy Punkcie Info, 
    a także online na stronie https://riviera.flex-e-card.pl/  - bezpiecznie i w domowych warunkach! 

Karta Podarunkowa to uniwersalny prezent, który ucieszy każdego - wymagających bliskich, krewnych, których dawno nie widzieliśmy (Pamiętacie córeczkę kuzynki? Teraz ma 16 lat i nie bawi się już lalkami!), pracowników, którzy ciężko pracowali w tym roku, a także kontrahentów w podziękowaniu za udaną współpracę. 

Wybierając Kartę Riviery pod choinkę, możecie mieć pewność, że obdarowany dostanie dokładnie taki prezent, jakiego sobie życzy - w końcu sam będzie mógł sam dokonać wyboru! 

* W razie wymaganego zawieszenia działalności centrum ważność karty moża przedłużyć. W wyjątkowych sytuacjach istnieje także możliwość reaktywizacji karty do 90 dni od daty wygaśnięcia za dodatkową opłatą. 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020