Wygrana 2:0 z I-ligową Pogonią

Środa, 20 Styczeń 2010

Dziś Orkan Rumia rozegrał swój drugi mecz kontrolny. W Pobierowie rumianie zagrali z pierwszo ligową Pogonią Szczecin. Jak informuje oficjalny serwisy drużyny Orkana, zawodnicy z Rumi po bardzo zaciętej rywalizacji z optymalnym składem walczącym o awans do Ekstraklasy Szczecinem, wygrali 2:0 (1:0).

Pierwszą bramkę dla Orkana zdobył w 39 minucie meczu Michał Smarzyński. Na dwa zero podwyższył w 75 minucie Ronald Kaszubowski, który w drugiej połowie pojawił się na boisku.

Skład Orkana Rumia: Duda, Fera, Manuszewski, Urbaniak, Skwiercz, Smarzyński, Prinz, Stępień, Kłos, Niciński, Siemaszko.

Zagrali również: Treppa, Cirkowski, Broner, Ilanz, Laskowski, Cetnarowicz, Kazubowski, Bodzak.

Skład Pogoni Szczecin: Pyskaty, Nowak, Hrymowicz, Omar Jarun, Woźniak, Wolkiewicz, Pietruszka, Mysiak, Petasz, Klat, Moskalewicz.

Zagrali również: Parzy, Bojarski, Wróbel, Janukiewicz, Ropejko.