Zawodnik WKB Międzywojewódzkim Mistrzem Młodzików

Poniedziałek, 19 Październik 2015
Wejherowo

W dniach 16 – 18 października dwóch pięściarzy Wejherowskiego Klubu Bokserskiego „Gryf” Wejherowo, Bartosz Kendzierski i Maciej Mathea, przebywali na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Szczecinie. Był to udany turniej dla wejherowskich bokserów.

Drugiego dnia pięściarze z Wejherowa boksowali ze zmiennym szczęściem. Kendzierski przegrał swoją walkę na punkty z zawodnikiem ze Szczecina. Natomiast miłą niespodziankę sprawił Mathea, który swego przeciwnika pokonał w pierwszej rundzie przez TKO.

Ostatniego dnia czekał nas już tylko finał, w którym walczył Maciej Mathea. Młody zawodnik wejherowskiego klubu ponownie okazał się lepszy od swego przeciwnika i ponownie wygrał przez TKO już w pierwszej rundzie. Ta wygrana dała mu awans do Mistrzostw Polski Młodzików, które już za miesiąc odbędą się w Poznaniu.

- W tym roku Szczecin nam sprzyja – mówi Wojciech Wasiakowski, prezes i trener WKB Gryf Wejherowo – Nasi zawodnicy po raz kolejny pokazali klasę. Cieszę się z sukcesu Macieja, dzięki jego wygranej drugi rok z rzędu mamy szansę na medal Mistrzostw Polski. Przed Maciejem teraz przygotowania do Mistrzostwa Polski. Wejherowski zawodnik ma już zapewniony medal, my jednak mierzymy jak zwykle najwyżej i liczymy, że uda nam się stanąć na najwyższym stopniu podium. - dodaje Wsiakowski.

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020