Zawody Pucharu Świata w armwrestlingu już w ten weekend w Rumi

Środa, 18 Listopad 2015
Rumia

W weekend, od 21 do 22 listopada, w hali MOSiR w Rumi odbędą się zawody Pucharu Świata w siłowaniu na rękę – Złoty Tur World Cup. W zmaganiach weźmie udział ponad 200 zawodników z całego świata.

Zawodowi armwrestlerzy podczas Złotego Tour World Cup będą walczyć o miano najlepszego zawodnika 2015 r. w kategorii open. Faworytem do uzyskania tytułu jest Ukrainiec Andriej Puszkar. W MOSiR w Rumi nie zabraknie także silnej polskiej reprezentacji. Swoje umiejętności zaprezentują m.in. Marlena Wawrzyniak – wielokrotna mistrzyni Polski, a także posiadaczka tytułu najsilniejszej Polki na prawą i lewą rękę oraz Mariusz Grochowski, który może poszczycić się aż 11 tytułami mistrzowskimi.

Całkowita pula nagród w zawodach to 34200$. Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na kanele Fightklub lub obejrzeć armwrestlerów na żywo w MOSIR w Rumi. Start zawodów zaplanowano na godzinę 12.00. Jednak na tym nie koniec sportowych emocji. Od 23 do 24 listopada w hali MOSiR odbędą się również mistrzostwa świata w armwrestlingu osób niepełnosprawnych.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020