Zimą wybierasz się na narty? Przygotuj swoje ciało do wysiłku

Piątek, 28 Listopad 2014
Wejherowo

Za oknami co raz zimniej i ciemniej. To oznacza tylko jedno: zima zbliża się wielkimi krokami! A co za tym idzie trzeba otworzyć szafy i wyciągnąć sprzęt narciarski. Część z nas zaplanowała sezon narciarski już w październiku. Większość jednak czeka na upragnione ferie zimowe. Słońce, góry, piękne widoki i czyste białe szaleństwo, to to na co czekają wszyscy miłośnicy zimy.

Zjazd za zjazdem, przerwa na obiad i znowu zjazd za zjazdem itd... . Pierwszego dnia kładziemy się spać z uśmiechem na twarzy, naładowani pozytywną energią czekając na następne dni szaleństw na śniegu. Budzimy się nazajutrz i tu pojawia się problem. Nie bardzo chce się wstać z łóżka, nogi są obolałe i nie wiadomo dlaczego plecy, brzuch i ręce także bolą. Pojawia się znana ci myśl: a miałem wcześniej potrenować! Siedząc za biurkiem 8-10 godzin, nie chciało mi się ćwiczyć i teraz mam za swoje. Wszystko mnie boli… A miało być tak pięknie.

Trening ogólnorozwojowy, poza łatwymi do zaobserwowania korzyściami wynikającymi ze wzmocnienia mięśni, pozwala pogłębić świadomość własnego ciała w przestrzeni . Dzięki wcześniejszemu przygotowaniu jazda jest pewniejsza, szybciej uczymy się prawidłowej techniki oraz wzrasta nasza wytrzymałość, a to pozwala nam dłużej cieszyć się szusowaniem po stoku.
Przed każdym sezonem starannie sprawdzasz i szykujesz swój sprzęt, aby Ci jak najlepiej służył podczas białego szaleństwa. Pamiętaj zatem, że twoje ciało jest najważniejszym ogniwem, które na to szaleństwo pozwala.

Nie ryzykuj kontuzji i nieudanego urlopu! Przygotuj się z trenerami Tiger Gym Wejherowo do zbliżającego się sezonu zimowego 2014/2015 a w pełni go wykorzystaj!

TRENINGI PERSONALNE W TIGER GYM DO SEZONU NARCIARSKIEGO:

  • pakiet 5 treningów - 350 zł
  • pakiet 10 treningów - 600 zł
Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020