Zimowe przygody Pani Żyrafy w ratuszu

Piątek, 14 Styczeń 2011

13 stycznia w ratuszu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego dla przedszkolaków, klas „0 oraz klas I-III szkół podstawowych na temat "Zimowe przygody Pani Żyrafy". Najciekawsze prace zostały wyeksponowane na wystawie i można je oglądać w godzinach pracy urzędu do końca ferii zimowych.

Jak powiedziała podczas otwarcia wystawy i ogłaszania wyników Jolanta Rożyńska - dyrektor Wejherowskiego Centrum Kultury, na konkurs wpłynęło ponad 150 prac z 26. placówek szkolnych i przedszkolnych z Wejherowa i okolic.

- Dzieci wykazały się wspaniałymi zdolnościami, różnorodnymi technikami plastycznymi i niczym nieograniczoną wyobraźnią. Okazało się bowiem, że fakt iż żyrafy żyją w krajach pozbawionych śniegu, nie stanowił dla młodych artystów żadnego problemu – mówiła Jolanta Rożyńska.Prace oceniła komisja konkursowa w składzie: Monika Lademann, Aneta Fittkau i Karolina Pałasz. Zdobywcy I, II, III miejsc i wyróżnień otrzymali nagrody i upominki, które wręczyła dyrektor Jolanta Rożyńska.

1bff6ecf43668006f88e89b03d100290_Konkurs

Relacja filmowa

Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych.1. Przedszkole Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego: I - Konrad Koss, II - Natalia Sobczak.2. Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka: I - Natalia Krausa, II - Aleksandra Ciesielska.3. Niepubliczne Przedszkole „Krecik": I - Agata Łądkowska, II - Kornelia Brodniewicz.4. Słoneczne Przedszkole: I - Tomasz Styn, II - Lena Sibińska.OSW nr 2, Przedszkole dla niesłyszących: I - Aleksander Schulta, II - Kacper Burchart.5. Przedszkole „Kraina Smyka": wyróżnienie Jakub Florczyk.6.„Piątkowa Zerówka": wyróżnienie Martyna Brzeska.7. Edukacyjna Placówka dla Dzieci w wieku przedszkolnym „Wędrowniczek": I - Filip Aftyka.8. Gminne Przedszkole Publiczne w Luzinie: I - Amelia Miotke, II - Oliwia Jagusiak.9. Przedszkole niepubliczne „Przyjaciele Kubusia Puchatka": I - Anna Dachnowicz.10. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gowinie: I - Karol Hinc, II - Agata Litwin.11. Szkoła Podstawowa w Wyszecinie: I - Julia Mielke, II - Bartek Hinz.12. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kębłowie: I - Adam Papke, II – Szymon Miotk.13. Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie: I - Magdalena Mielke, II - Kajetan Ruth,III - Sara Jankowska.14. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Bolszewie: I - Piotr Konkol, II - Anna Myszke.15. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gościcinie: I - Marta Danielczyk, I - Roksana Nieroba, II - Zuzanna Rosennkranz.16. Szkoła Podstawowa nr 9 w Wejherowie: I - Anna Arendt, I - Katarzyna Kiełtyka, II - Zuzanna Patok.17. Szkoła Podstawowa nr 11: I - Grzegorz Mufel, II - Klaudia Kościelska.18. Przyszpitalny Zespół Kształcenia Specjalnego: I -Emanuel Żywicki, II - Martyna Domeło.19. Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego: I - Agata Stenka, wyróżnienie Maria Kaczmarek.20. Szkoła Podstawowa w Sychowie: I - Jakub Stenka, II - Julia Czerwionka, III - Daria Hebel.21. Szkoła Podstawowa w Częstkowie: I - Kacper Wenta, II - Natalia Kreft.22. Społeczna Szkoła Podstawowa w Wejherowie: I - Maja Jesionowska, II - Jakub Grabowski.23. Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie: I - Oliwia Schmude, wyróżnienie Wiktoria Twaróg.24. Szkoła Podstawowa w Barłominie: I - Czarek Miecznikowski, II - Adriana Bobkowska.25. Szkoła Podstawowa w Luzinie: I - Grzegorz Miotk, II - Maksymilian Kempski.26. Szkoła Podstawowa w Koleczkowie: I - Mikołaj Trzebionek, II - Jan Brożyna.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020