Złodziej zatrzymany w Rumi

Środa, 6 Luty 2013
Rumia

Policjanci z Rumi zatrzymali na gorącym uczynku 48-letniego mężczyznę, który ukradł metalowe szyny. Ukradzione mienie zostało odzyskane przez funkcjonariuszy. Złodziej niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty.

Dyżurny z Komisariatu Policji w Rumi dziś w nocy (06.02.2013) otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że ktoś włamuje się na teren prywatnej firmy i kradnie elementy metalowe. Policjanci prewencji natychmiast udali się na miejsce zdarzenia i zauważyli oddalającego się mężczyznę, pchającego załadowany wózek. Mężczyzna został zatrzymany. Jak się po chwili okazało na wózku miał kradzione elementy metalowe - szyny. Funkcjonariusze ustalili, że 48-latek uszkodził siatkę ogrodzeniową, by dostać się na teren prywatny i stamtąd ukradł metalowe szyny. Niewykluczone, że sprawca chciał kradzione rzeczy sprzedać w  punkcie skupu złomu.

48-latek niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku miesięcy nawet do 10 lat.

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020