Zmień fryzurę na jesień!

Wtorek, 20 Październik 2015
Wejherowo

Fryzjer Adam to zakład fryzjerski mieszczący się w Centrum Handlowym Jantar. To miejsce lubiane przez klientów, ponieważ pracują tam ludzie z pasją. O sprawdzony przepis na dobre fryzjerstwo zapytaliśmy jego właściciela – Adama Stuba.

Czym dla Ciebie jest zawód fryzjera?

Fryzjerstwo to niezwykła profesja. Tu równie ważne, co doskonała technika jest wyczucie stylu. Fryzura to bardzo ważny element image'u.

Jak dobrać idealną fryzurę?

Fryzura musi nie tylko podkreślać urodę konkretnej osoby, ale także jej wyjątkowy charakter. Przed rozpoczęciem pracy zwykle długo rozmawiam z klientem, tak aby jak najlepiej poznać jego potrzeby.

A co z osobami, które nie mają własnego pomysłu?

Muszę przyznać, że lubię także doradzać. Często widząc klienta wiem, w czym wyglądałby dobrze. Wiele osób boi się dużych zmian, a ja jestem przekonany, że czasem warto zdecydować się na coś odważnego.

Czy wiele osób decyduje się na rewolucyjne metamorfozy?

Jesień to czas, w których wzrasta śmiałość do podejmowania zmian w swoim wyglądzie. Wielu klientów we wrześniu i październiku decyduje się na rewolucyjne cięcia i odważne kolory. Udana metamorfoza sprawia ogromną satysfakcję i pomaga przezwyciężyć jesienny marazm. 

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Zadowolenie, które widzę w oczach klienta po tym, gdy pierwszy raz przejrzy się w lustrze w nowej fryzurze. Najlepszą nagrodą dla mnie jako fryzjera jest to, kiedy ktoś korzysta z usług mojego zakładu po raz kolejny.

Czym Twój salon wyróżnia się na tle innych zakładów fryzjerskich?

Mamy świeże podejście do zawodu. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności na różnego typu kursach i szkoleniach. Nie podążamy jednak ślepo za trendami. Staramy się raczej, aby modne dodatki stały się jedynie efektownym zwieńczeniem fryzury.

Czy jest coś, co chciałbyś przekazać swoim Klientom?

Warto szukać swojego stylu i być dumnym z własnego wyglądu. Dopasowanie idealnej fryzury jest trudne, jednak mogą pomóc w tym specjaliści. Dlatego zapraszam do mojego salonu w CH Jantar.

 

Komentarze
Reklama
Gdynia
Wszytko za jedną kartę!

Wszytko za jedną kartę!

Środa, 9 Grudzień 2020
Reda
Spotkanie z Policją w Redzie

Spotkanie z Policją w Redzie

Wtorek, 4 Sierpień 2020
Utrudnienia na Reja w Redzie

Utrudnienia na Reja w Redzie

Wtorek, 5 Maj 2020