Zwycięstwo rezerw Gryfa

Czwartek, 3 Wrzesień 2009

Mecz pierwszej kolejki dla rezerw Gryfa ze spadkowiczem z okręgówki Jantarem Sopot rozpoczął się od małej uroczystości i wręczenia pucharu za awans do A klasy. Po tym zawodnicy rozpoczęli zmagania na boisku, w których od pierwszych minut do boju rzucili się Gryfici i to oni w pierwszej połowie byli stroną przeważającą.

Mimo kilku dobrych sytuacji na zdobycie bramki udało się to dopiero w doliczanym czasie gry, we wcześniejszych z opresji wychodził bramkarz gości, który rozegrał bardzo dobre spotkanie. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Czarnocki strzelając swojego pierwszego gola w rezerwach Gryfa. W drugiej odsłonie gra była bardzo wyrównana, Gryf za wszelką cenę chciał dowieźć zwycięstwo do końca, a Jantar koniecznie chciał nie przegrać. Żadna bramka jednak nie padła i to Gryf II na inaugurację zainkasował 3 punkty, co daje mu po pierwszej kolejce 5 miejsce.Gryf II Orlex Wejherowo - Jantar Sopot 1:0 (1:0)Czarnocki 45+1skład Gryfa II: Musiakowski - Bogucki, Sobczyński, Bąkowski, Malinowski, Michalak, Brzeski (82' Wicon), Rompca, Czarnocki, Kostuch (88' Tomecki), Kurdziel (73' Klein)